Hledáte spolehlivého partnera s tradicí a stabilním postavením na trhu?

 

Obraťte se na nás!

Neumíte si poradit s výběrem a potřebujete radu zkušeného odborníka? KLIMAVDOME.CZ je členem skupiny KLIMAK, která v TZB oblasti na slovenském trhu působí od roku 1993 a svým klientům nabízí komplexní portfolio služeb s profesionálním přístupem odborného personálu.

 

 • KLIMOBRANÍ

  Nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind-Free Comfort (3,5 kW) AR12TXFCAWKNEU+AR12TXFCAWKXEU

  Komfortní klimatizace s novým designem a revolučním bezprůvanovým chlazením pomocí technologie Wind-Free, která eliminuje nepříjemný pocit průvanu.

  23 921,70 Kč s DPH 19 770 Kč bez DPH

 • KLIMOBRANÍ

  Nástěnná klimatizace DAIKIN FTXJ-M Emura (3,5 kW) FTXJ35MW + RXJ35M

  DAIKIN FTXJ-M Emura - to nejlepší z designu přináší nejvyšší účinnost a komfort. Sezónní účinnost až do třídy A+++ při chlazení a vytápění díky nejnovější technologii a zabudované inteligenci. Výrazné spojení ikonického designu a inženýrské výjimečnosti s elegantní povrchovou úpravou v stříbrné a antracitové nebo matné perleťově bílé barvě. Stříbrný filtr odstraňuje alergeny a čistí vzduchu: zachytává také pyly a prachové roztoče s účinností minimálně 99 %.

  FTXJ-MW - bílá varianta.

  65 098 Kč s DPH 53 800 Kč bez DPH

 • KLIMOBRANÍ Novinka

  Nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind-Free Pure 1.0 (3,5 kW) AR12AXKAAWKNEU + AR12AXKAAWKXEU

  Nejnovější model značky Samsung pro rok 2021, s jedinečnou bezofukovou technologií WindFree, zabudovaným ovládáním přes aplikaci SmartThings s připojením přes WiFi a pokročilou filtrací vzduchu přes sestavu filtrů PM 1.0, která zabezpečuje čistotu cirkulujícího vzduchu.

  35 937 Kč s DPH 29 700 Kč bez DPH

 • KLIMOBRANÍ

  Nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind-Free Comfort (2,5 kW) AR09TXFCAWKNEU + AR09TXFCAWKXEU

  Nejprodávanější klimatizace značky Samsung. Revoluční bezprůvanový způsob chlazení Wind-Free pro všechny, kteří nesnášejí klasický klimatizační "průvan".

  21 417 Kč s DPH 17 700 Kč bez DPH

Proč klimavdome.cz